İnternetTeknoloji

Monster Türkiye Kapanıyor

logo_updated

1994 yılında  Amerika’da kurulan ve benim de 2004 -2005 tarihlerinde kullandığım kariyer sitesi olam Monter Türkiye’de 2008 yılında faaliyet göstermeye başlamış ve girdiği dönemde oldukça da ilgi görmüştü .

Tıpkı Cnet Türkiye gibi Türkiye pazarına giriş yapan başka bir kuruluş da pazadan çekildiğini açıkladı . Monter Türkiye kullanıcılarına gönderdiği e-posta ile 28 Aralık 2012 tarihinde sitenin kapanacağını ve kullanıcı bilgilerinin gizlilik politikası gereği veri tabanından silineceğini duyurdu ;

 

Kullanıcılara gönderilen mesajın tamamı ;
“Sayın Site Kullanıcısı,

Monster Türkiye Web Sitesi 28 Aralık 2012 tarihinde kapatılacak ve tamamıyla hizmet dışı kalacaktır. Gizlilik politikamız gereği tüm kişisel ve özgeçmiş bilgileriniz eş zamanlı olarak Monster veritabanından silinecek ve ulaşılamıyor olacaktır. Bu zamana kadar sitemize göstermiş olduğunuz güven ve ilgi için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla,

Monster Recruitment İnsan Kaynakları ve Danışmanlık Ltd Şti.  ”

 

Avatar

Sezer Sürücü

Dahaönce HP , Superonline , GFI gibi firmalarda çeşitli görevlerde hizmet verdim . SOFTEK Haberleşme ve Bilişim Ltd. Şti.'yi kurarak bilişim sektöründe profesyonel çözümler veremeyi amaçlıyorum .

More Posts - Website

Follow Me:
TwitterFacebookLinkedIn