MobilTeknoloji

HTC Hızlı Servis – Teleservice

HTC Sensation kullanıyorum .  Android işletim sistemine bu kadar alıştığımı cihazım arızalanana kadar hiç bilmiyordum . Düğün arifesinde cihazım arızalandı  ve açılmaz hale geldi . Daha sonra HTC  çağrı merkezini aradım ve Ali Bey’den hızlı bir hizmetten sonra cihazımı Teleservice onarım merkezinde garanti kapsamında onartabileceğim bilgisini aldım .

 

 

 


Cihazım servise gider gitmez işlemlerine ve onarımına başlandığı bilgisini online olarak aldım ve yine aynı gün parça değişimi yapılarak son testlere başlandığını öğrendim . Cihazım çok kısa bir süre içinde elime ulaştı ve bundan dolayı çok memnun kaldım .

HTC çağrı merkezi çalışanlarına , Teleservice teknisyen ve çağrı merkezi görevlilerine bu hikayede emeği geçen herkese blog’um üzerinden teşekkür etmek istedim .

Bilişim uzmanı ve teknoloji kullanıcısı olarak bir markada aranılan en önemli özelliklerden birini HTC bana kanıtladı . İyi cihazlar çıkartıp yüksek miktarlarda satmak ve kar elde etmek değil  asıl satış sonrası müşteri memnuniyeti ile piyasada uzun soluklu kalmaktır başarı .

http://www.htc.com/tr/contact/

Turkish Türkçe +90-212-7055698
Ücretli, Hem sabit hatlardan hemde, Mobil telefonlardan aranabilir.
Pazartesi – Cuma 09:00 – 21:00 (Paz – Cuma)
Turkish Türkçe 00800-142-051-118
Ücretsiz, sadece sabit telefonlardan aranabilir (Telefon sağlayıcınızdan ücretsiz numara aranabilirliğinizi kontrol edin)
Pazartesi – Cuma 09:00 – 21:00 (Paz – Cuma)
Avatar

Sezer Sürücü

Dahaönce HP , Superonline , GFI gibi firmalarda çeşitli görevlerde hizmet verdim . SOFTEK Haberleşme ve Bilişim Ltd. Şti.'yi kurarak bilişim sektöründe profesyonel çözümler veremeyi amaçlıyorum .

More Posts - Website

Follow Me:
TwitterFacebookLinkedIn