Galaxy S II için Android 4.1.2 Jelly Bean Yayınlandı

s2-jelly-bean

Samsung 2011 yılında Android 2.3 Gingerbread ile kullanıcıların beğenisine sunduğu Galaxy S II için Android 4.0 sonrası ikinci büyük kapsamlı güncellemesini yayınladı. Exynos işlemciler ortaya çıkan bir sorun neticesinde bir süre geciken güncelleme hali hazırda dünya genelinde birçok ülkede indirilebilir hale getirilmişti. İlk olarak ocak sonunda İspanya için resmen sunulan güncelleme beraberinde birçok yeniliği getirdi.

Kies ve OTA yoluyla dağıtımı başlanan güncelleme ile arabirimde daha hızlı geçişler ve pürüzsüz bir kullanıcı deneyimi sunuluyor. Galaxy S III sonrası Samsung’un birçok modelde karşımıza çıkardığı Touchwiz Nature arayüzün eşlik ettiği güncelleme kapsamında kullanıcılara sunulan diğer yenilikleri şu şekilde sıralayabiliriz; direkt arama, akıllı izleme, pop-up play, Samsung bulut hizmetlerine erişim, Galaxy S III kaynaklı widget’lar, 2 farklı ana ekran modu(temel ve kolay mod), daha fonksiyonlu bildirim ekranı ve Google’ın dijital asistan hizmeti Google Now.

Kaynak : Andronova.net Makalenin Tamamı için tıklayınız

 

Avatar

Sezer Sürücü

Dahaönce HP , Superonline , GFI gibi firmalarda çeşitli görevlerde hizmet verdim . SOFTEK Haberleşme ve Bilişim Ltd. Şti.'yi kurarak bilişim sektöründe profesyonel çözümler veremeyi amaçlıyorum .

More Posts - Website

Follow Me:
TwitterFacebookLinkedIn

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.