DonanımTeknoloji

En iyi 5 Cep Telefonu

Cnet.com yazarlarından Jessica Dolcourt’un hazırladığı incelemeyi okudum . Öne çıkan 5 cihaz’ın sıralaması çok fazla şaşırtıcı gelmedi . Fakat 5. sırada çok farklı bir tercih var.  Samsung SPH-M370  Model numaralı cihaz gözden kaçmıyor değil . Cihaz binlerce akıllı telefon arasından kullanım kolaylığı , fiyatı ve performansı açısından kendi alanının yani basit telefonların en iyisi , bütün katagoride de 5. sırayı almayı başarmış .

Benim için gözüme çarpan Samsung Galaxy Nexus oldu . Android 4.0 işletim sisteminli cihazların  en iyi örneği olduğu bu araştırmada kanıtlanıyor. Bir diğer önemli katagori olan Windows tabanlı akıllı cihaz katagorisinde de yine Samsung’u görüyoruz .  3. ve son ürünü basit cihazlar katagorisinde . Samsung geniş ürün yelpazesi içinde geniş bir kitleye hitap eden cihazlar üretiyor . Bu incelemede 5’de 3’üne sahip olmak Samsung için çok güzel bir ünvan olmuş .

3,300mAh pil kullanan Motorola Droid Razr Maxx android işletim sistemli akıllı cihaz kullanıcılarının yaşadığı pil ömrünün kısalığı problemini büyük ölçüde gidermiş görünüyor .

Iphone 4S ise Apple’ın media alanında rakiplerine fark atan özelliklerini barındırıyor . Apple sistem kullanıcılarının daha çok media düzenleme ve yayınlama işlerinde kullandıkları sistemlere kolay entegre olabildiği göz önünde bulundurulursa bu performans hiç de şaşırtıcı değil.

Detaylarını http://reviews.cnet.com/best-cell-phones/ adresinden ulaşabilirsiniz .

Motorola Droid Razr Maxx (Verizon Wireless)

Motorola Droid Razr Maxx
Longest-lasting smartphone

Samsung Galaxy Nexus (Verizon Wireless)

Samsung Galaxy Nexus
Best Android experience

Apple iPhone 4S (Sprint, AT&T, Verizon)

Apple iPhone 4S
Best smartphone for media

Samsung Focus S (AT&T)

Samsung Focus S
Best Windows Phone

Samsung SPH-M370 (Sprint)

Samsung SPH-M370
Best simple phone

Avatar

Sezer Sürücü

Dahaönce HP , Superonline , GFI gibi firmalarda çeşitli görevlerde hizmet verdim . SOFTEK Haberleşme ve Bilişim Ltd. Şti.'yi kurarak bilişim sektöründe profesyonel çözümler veremeyi amaçlıyorum .

More Posts - Website

Follow Me:
TwitterFacebookLinkedIn

Comment here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.