Dijital Santral Sistemleri

LeapVox Dijital Santral Ürün İncelemesi

Dijital santral alanında piyasada bir çok marka boy göstermektedir .  Ürün seçimi yaparken fiyata olduğu kadar  performansa da bakılması çok önemlidir .

Özelleştirilmiş linux işletim sistemi üzerinde düzenli çalışan  asteriks  yapısı kullanan bir ürün olan LeapVox muadillerine göre performansı ile öne çıkmaktadır . Ürün bütünleşik iletişim sunarak size en uygun çözümü sunmayı hedefler .

LeapVox , kurumsal büyük ölçekli firmalarda da performans sağlayacak donanım  kullanıyor olması , kısa sürede kurulum, kolay yönetilebilirlik, kendi kendini güncelleyen yapısı ve tasarım açısından estetik bir yapıya sahip olması  en önemli özellikleri arasındadır . 

Standart bir çağrı merkezlerinde kullanılan temel ürünlerden CRM’i içinde barındırıyor olması firmalar açısından maliyet azaltıcı bir özellik . Dijital santraller diğer CRM ve uygulamalarla entegre çalışma özelliği önemli bir konudur . Çünkü firmaların hali hazırda kullandıkları bir sistemi genişletirken yatırım maliyetlerini düşürmesi açısından tercih edilecek ürün var olan sisteme entegre olmak zorundadır . Bu açıdan kolaylık sağladığı için LeapVox bu özelliği ile de öne çıkar .

SMS gateway olarak kullanılabiliyor olması gerek üzerindeki GSM Modül’ü aracılığıyla sim kart aracılığıyla , gerekse  SMS api’leri ile web servisler üzerinden alınan hizmetlerle var olan santralinizi çalıştırabilirsiniz .  Toplu SMS , kampanya yönetimi gibi işlemlerinizi dahili olarak gerçekleştirmenize olanak sağlar .

GSM Modülü’nün ayrıca başka bir maliyet azaltıcı etkisi de ses hattını yedekleyerek  GSM operatörlerinin sunduğu kampanyalardan ( örnek şebeke içi ücretsiz görüşme , şirket hatlarıyla ücretsiz görüşme gibi . ) faydalanmanızı sağlar . Dijital santral altyapınıza kolayca entegre ederek performansınızı arttırırsınız .

Diğer dijital santrallerin sunmadığı  Web Sunucu , E-posta Sunucu , kablosuz erşim noktası özelliği gibi özellikler ise bu ürünleri ayrı ayrı aldığınızda çıkacak maliyeti düşürdüğü için özellikle  küçük ve orta ölçekli firmalarda tercih edilme sebebi olmalıdır .

 

Ürün ile ilgili  http://www.sesbilisim.com.tr/urunler/leapvox  adresini inceleyebilirsiniz .

 

 

Avatar

Sezer Sürücü

Dahaönce HP , Superonline , GFI gibi firmalarda çeşitli görevlerde hizmet verdim . SOFTEK Haberleşme ve Bilişim Ltd. Şti.'yi kurarak bilişim sektöründe profesyonel çözümler veremeyi amaçlıyorum .

More Posts - Website

Follow Me:
TwitterFacebookLinkedIn

Comment here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.