Düz yazılarımEdebiyat

ATLAS – KELIMELERLE RESIM ÇiZMEK

http://raistlin.blogcu.com/atlas-kelimelerle-resim-cizmek/9606819

 

Atlas – Kelimelerle resim çİzmek

 

Kelimelerle resim çizmek istedim küçüklüğümden beri .  Ve sorumlulukları hep küçük yaşta aldım .  Kelimelerden başka birşeyle resim çizemem zaten . Mesela düz bir çizgi çiz deseler çizgisiz bir kağıda , çizgiler her zaman yamuk olur .  Zihnimin ağırlığını kusuyorum yazılarda . Ve o resmi görmek isteyenler görüyor sadece .

 

Kimi zaman arsız , kimi zaman duygusal , kimi zaman ruhsuz bir resim .  Bir tek kelimeler anlıyor halimden ve onlar isyan etmiyor . İsyanıma ortak oluyor benim tarafımda.  Karşıma aldığım ne kadar güç , kuvvet ve hayat varsa hepsi aynı anda bastırıyor üst üste.  Bu nedendir ki bir tek şeye dayanmamayı öğrendim artık  . Geçmişte dayandığım tek dallarım hep elimde kaldı .  Güçlü olmalıydım ve ağlamamalıydım ne olursa olsun .

 

Hayata karşı kin duyuyormuyum ? Belki evet . Ama kinimi şevkime  destek etmiştim belki . İstemdışı geliştirilen hayat koruması belki . Yapabileceklerimin sınırsızlığını biliyordum . Omzuma yüklenen onca yük artık ağır gelmiyordu .  Atlas misali dünyayı verseler omuzlarıma bir kağıt bir kalem ister devam ederim resmime .  Beslediği duygular insanı yorar mı ? Yoksa insan yorulduğunu zanneder de aslında sadece kısa bir mola verip devam eder mi son hızla yoluna .

 

Küçük bir birim ekonomisini yönetmek daha mı zordur Bir ülke ekonomisini yönetmekten .

 

 

Avatar

Sezer Sürücü

Dahaönce HP , Superonline , GFI gibi firmalarda çeşitli görevlerde hizmet verdim . SOFTEK Haberleşme ve Bilişim Ltd. Şti.'yi kurarak bilişim sektöründe profesyonel çözümler veremeyi amaçlıyorum .

More Posts - Website

Follow Me:
TwitterFacebookLinkedIn

Comment here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.