Merhaba ;

Ben Sezer Sürücü , 1985’de İstanbul’da doğdum . İlk ve orta okulu İcadiye İ.Ö.O.’da liseyi de Ümraniye Nevzat Ayaz Lisesi’nde  ( Yabancı Dil Ağırlıklı ) tamamladım .    Mesleki eğitimimi Microsoft ve Cisco eğitimleri alarak devam ettirdim . Eskişehir Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi’ni tamamlayarak  lisans düzeyinde eğitimimi tamamladım .

Prosefsyonel yaşantım da  Metis Bilgisayar ( HP Commercial Operasyonu )  Global Bilgi ( Turkcell Superonline Operasyonu )   teknik destek ekiplerinde görev aldıktan sonra kurduğum Sanal Uzman Bilişim Hizmetleri’nde iş hayatına devam ettim .  Sanal Uzman ile 3 yıl süren ticari faaliyetimi içinde bulunduğumuz  kriz ve özel sebeplerden dolayı sonlandırım 2 yıl kadar tekrar farklı firmalarda  Sistem ve Ağ Uzmanı olarak görev yaptım . 2014 yılının başında SES Bilişim ve Haberleşme LTD. ŞTİ. kurucu ortakları arasında yer aldım .  Kurumsal Ürünler Müdürü olarak çalıştığım firmada Sistem ve Ağ , Yazılım Geliştirme ve Dijital Haberleşme alanlarında hizmet vermekteyiz .

 

Daha fazla bilgi için bana ulaşabilirsiniz .

Avatar

Sezer Sürücü

Dahaönce HP , Superonline , GFI gibi firmalarda çeşitli görevlerde hizmet verdim . SOFTEK Haberleşme ve Bilişim Ltd. Şti.'yi kurarak bilişim sektöründe profesyonel çözümler veremeyi amaçlıyorum .

More Posts - Website

Follow Me:
TwitterFacebookLinkedIn